Kurumsal

HAKKIMIZDA

 

 AKARYAKIT

1995 yılında başlamış olduğumuz Akaryakıt sektöründe 15 yıldır hizmet vermekteyiz. Yılların vermiş olduğu tecrübe ile en iyi hizmeti sunmayı amaç edindik. Sektörün en büyük kuruluşu olan OPET akaryakıt dağıtım şirketi ile en kaliteli akaryakıtı müşterilerimize sunuyoruz.

İNŞAAT

Kuruluşu 1998 olan ÜNLÜLER İNŞAAT, müşterilerinin kalite beklentilerini karşılamaya ve arttırmaya devam etmektedir. ÜNLÜLER İNŞAAT, her projesinde müşteri memnuniyetini ön planda tutan yaratıcı çözümler sunar.

ÜNLÜLER İNŞAAT, birinci sınıf ekipman ve materyal kullanımı yanında yetenekli insan kaynakları, uluslararası kalite yönetimi,  yenilenen plan ve programlama metodları ile deneyimli ve dinamik yönetim anlayışı temel alınarak başarılarını arttırarak devam etmektedir.

ÜNLÜLER İNŞAAT, yüksek kaliteli servisleri ve taahhüt edilen zamanda teslim edilen anahtar teslim projeleri sunmaktadır. ÜNLÜLER İNŞAAT, İl çapındaki özgün yeri ile müşterilerine istikrarlı ve etkin ulusal bir firmanın desteğini ve güvenini sunar.

ÜNLÜLER İNŞAAT, il içinde tamamlamış olduğu projelerle ve yeterli tecrübesiyle, rekabete açık bir yapıya sahiptir. Zaman planlaması konusunda şirket, iyi bir itibara sahiptir ve kendi sektöründe en iyiler arasındadır.

ÜNLÜLER İNŞAAT, her geçen gün tecrübesiyle sektörün aranır firması haline gelmiştir.

VİZYONUMUZ

Amacımız; müşterilerimiz, çalışanlarımız, çevre ve toplum için çalışmalarımızı en etkin ve verimli şekilde sürdürmek, sürekli iyileştirme faaliyetlerini gerçekleştirerek rekabet avantajı elde etmek ve vizyonumuzu güçlendirmektir..

- Hizmet ve Ürün Kalitesiyle Tüketicinin Birinci Tercihi Olmak.

-Bireye ve Topluma Saygılı, Hukuka, Ekonomik ve Ahlaki İlkelere Bağlı, Sağlık, Emniyet ve Çevreye Duyarlı Olarak, Müşterilerimizin Beklentilerini En Üst Seviyede Karşılamak.

MİSYONUMUZ

-Müşteri memnuniyetini her zaman en üst seviyede tutmak

-Kalite standartlarına uymak

-Bir defada en doğru üretimi yapmak

-İlkelerine bağlı

-Sistemine güvenen

-Sektöründe her zaman kalitenin temsilcisi olmak ve her zaman en üst sırada yer almak

-Müşterilerine her zaman kaliteli hizmet sağlayan bir kuruluş olmakDEĞERLERİMİZ

-
Müşteri Odaklı
- Dürüst ve Şeffaf
- Yenilikçi
- Yaratıcı
- Takım çalışmasına inanan
- Çalışanlarını sürekli geliştiren
- Çevre ve topluma duyarlı
- Dinamik

KALİTE POLİTİKAMIZ

-Yılların vermiş olduğu güveni gelecekte de devam ettirmek,

-Müşteri ihtiyaç ve beklentilerini karşılamak müşteri memnuniyetini artırmak için tüm çalışanlarımızın katılım ve desteği ile sistemimizde sürekli iyileştirici faaliyetleri gerçekleştirmek,

-Tedarikçilerimizle birlikte; karşılıklı işbirliği ve güven çerçevesinde verimliliğimizi arttırmak,

-Ekip ruhu ve ekip çalışması anlayışını, şirket kültürümüzün temeli olarak görmek,

-Kaliteyi şirketimiz için ulaşılan ve korunan bir düzey değil, yenilenen ve geliştirilen bir hedef olarak görmek,

-Kaliteyi şirket geleceğinin güvencesi olarak görmektir.


          Faaliyette bulunduğumuz tüm alanlarda, tam müşteri memnuniyetini sağlamaya ve müşterilerimizin beklentilerini karşılamaya yönelik kaynaklarımızı etkin yönetmeyi
, hizmet kalitemizin sürekli iyileştirilmesi amacıyla tüm çalışanlarımızın gelişimini ve katılımını desteklemeyi, Kalite politikamızı sürekli kılmayı, ve bunlara yönelik teknik çalışmaların devamlılığını sağlamayı, çevreye ve topluma saygı bilinci içerisinde ülke ekonomisine katkıda bulunmak en büyük amacımızdır.

 
 

Devam Eden Projeler